Komplexní péče
o hydraulické systémy

Hydraulické hadice

Zabýváme se výrobou armovaných hydraulických hadic na zakázku. Dle požadavků jsme schopni vyrobit jak hadice vysokotlaké, středotlaké, tak nízkotlaké.

Hydraulické šroubení

Nejběžnější varianty máme vždy skladem. Pokud sháníte atypickou variantu, jsme schopni provést dodání do 3 pracovních dnů od objednávky. Dále nabízíme také sortiment hydraulických koncovek, těsnění, o-kroužků, manžet a dalšího souvisejícího příslušenství. Disponujeme sortimentem společnosti EATON Waltercheid.

Výroba ohýbaných hydraulických trubek

Na zakázku vyrobíme kompletní škálu hydraulických potrubí, potrubních systémů případně produktovodů k hydraulickým systémům, silům či jímkám. Výrobu provádíme ze zinkovaných, fosfátovaných nebo nerezových materiálů.

Materiál pro výrobu armovaných hydraulických hadic

Používáme pouze kvalitní a ověřené materiály výrobců, na které se můžeme při naší práci spolehnout. Při dodávkách hadicoviny využíváme dlouhodobě ověřené produkty německé značky Hypress. V sortimentu koncovek již řadu let spolupracujeme s německou společností EATON Walterscheid, která je jednou z předních světových firem ve výrobě hydraulických koncovek. Kombinací našich dlouholetých zkušeností a kvalitních materiálů dáváme vzniknout finálním výrobkům s precizní kvalitou.

 

ZASLAT POPTÁVKU

logo